KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204282
nr 1420 4282
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Ostronplockare Normandie, ej signerad. Olja på duk, 20x33, yttermått inklusive ram: 29x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:27:59
27/9 20:22:59